НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 10:47


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 11 ноември - 15 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 11 ноември - 15 ноември

8 Ноември 2019 | 14:18 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода
11 ноември - 15 ноември 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Кочериново
На 15.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кочериново: Бреза 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Детелина 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димчо Дебелянов 17, Дъбо , Камчия 6, 2, 8, Кв.38, УПИ XxII-1384 , Климент Охридски 3, 5, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, Никола Вапцаров 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, Олга Стоянова 13, Родопи 1, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Трети Март 1
На 13.11.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Кочериново: Бузлуджа 2, 3, 4, 1, 5, В.Вретенарски 26, 8а, 17, 24, 13, 38, 22, 22а, 14, 30, 19, 11, 15, 4, 12, 6, 25, 34, 7, 20, 9, 21, 1, Витоша 1, 4, 2, Гоце Делчев 1, 11, 7, 8, 9, 10, 5, 6, 2, Детелина 5, 1, 3, Димчо Дебелянов 26, 16, 5а, 28, 19, 13, 36, 7, 46, 30, 5, 29, 4, 3, 6, 34, 17, 18, 27, 39, 31, 14, 1, 40, 24, 22, 44, 9, 10, 11, 15, Мусала 4, 8, 10, 16, 22, 9, 6, 12, 2, 3, 11, 18, 13, 20, 24, 1, 7, 14, Никола Вапцаров 18, 26, Олга Стоянова 16, 1, 4, 10, 2, 9, 18, 15, 6, 8, 14, 3, 17, 20, 7, Осогово 2, 3, 1, 4, Пушкин 1, 7, 5, 4, 2, 3, 9, Свети Иван Рилски 2, 3, 54, 10, 73, 14, 26, 29, 37, 68, 80, 60, 27, 15, 59, 23, 17, 39, 8, 21, 40, 36, 1, 44, 46, 69, 51, 16, 19, 38, 37а, 48, 56, 18, 31, 22, 45, 55, 12, 34, 11, 67, 35, 52, 65, 41, 50, 42, 33, 13, 47, 61, 71, 9, 63, 58, 62, 5, 25, 57, 6, 7, 4, 43, 53, 22а, Тинтява 4, Тракия 2, Трети Март 1, УПИ IV-769, Кв. 51 , УПИ XVIII-694, Кв.9 , Яворов 7, 18, 9, 3, 10, 1, 12, 16, 4, 11, 6
Община Кюстендил
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата , Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим.Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С.Багренци и С.Граница , Иван Вазов 4, 2, 1, Извън Регулация , Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност До Селото , Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв.42 , Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят.Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн.Бахчата
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Берсин
На 11.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ - Богослов: 037149 , махала Топилата , местност Саманли Баир , Попова Ливада
На 11.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Богослов: местност Саманли Баир
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци , махала Знеполци , махала Казаците , махала Песяк , махала Селото Магазин, махала Янкова
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бъзовица: махала Врътина , махала Георгина , махала Говедарници , махала Димина , махала Дънкова , махала Кюлина , махала Реката
На 11.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка , махала Дамянска , махала Капралска , махала Ковачевска , махала Новаковска Помпа,
махала Ризовци , махала Смиленска
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката , махала Оспротива , Къща, 1 ПИ 001005
На 12.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Горна Брестница: Влахов Дол , местност Влахов Дол
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик , Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горни Коритен: махала Богдановци , махала Григоринци , махала Джуркинци , махала Лиярска , махала Лозановци , махала Любенова , махала Мъзгарска , махала Пауновци , махала Петкова , махала Попова , махала Ралоква , махала Расова , махала Спасановци , махала Цонева
На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци , махала Пешина , махала Селото
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Уйно: махала Амиджина , махала Брестов Дол , махала Джалевица , махала Дръндевци , махала Дудевска , махала Момчилова , махала Панагонова , махала Цървеличка
На 12.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Грамаждано: местност Гола Велика , местност Колушка Река
На 13.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Грамаждано: местност Стрелбище , местност Стрелбище Пи003007
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци , махала Вучковци , махала Герасимци , махала Горчовци , махала Гълъбовци , махала Джуровци , махала Дръндевци , махала Дълбоки Дол , махала Зеленковци , махала Златковци , махала Мутевци , махала Наковци , махала Ората , махала Пращенци , махала Сръбиновци , махала Татарци , махала Центъра , махала Шуме
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките , местност Ридо , Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, Къща, Магазин
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Долна Козница: 22112.500.2
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Коритен: махала Витанова , махала Витановци , махала Гелева , махала Деянова , махала Джонева , махала Димова , махала Дроньова , махала Китанова , махала Клубарска , махала Кьосакова , махала Манчова , махала Петкова , махала Портарска , махала Хановете , махала Чомарска
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци , махала Диневци , махала Ковачевци , махала Козарник , махала Кошарци , махала Момчиловци , махала Пладнище , махала Станчевци , махала Станчовци , махала Училището
На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци , махала Пладнище
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Уйно: махала Дедо Ненова , махала Корнец , махала Моралийска , махала Никова , махала Олтоманци , махала Райкова , махала Славкова , махала Чурица , махала Янковска
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методий 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност Перивол , местност Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5, Бензиностанция, Кафе
На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова , махала Бозкина , махала Гигина , махала Гигинци , махала Градско Ливаде , махала Дайчова , махала Деяница , махала Джикаре , махала Дълги Лом , махала Дърнелци , махала Зеинци , махала Злондон , махала Корита , махала Куркина , махала Малка Падина , махала Митарци , махала Пейчинова , махала Село , махала Средно Осое , махала Чорбаджийска , махала Ширилова
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Друмохар: махала Брашненица
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, Извън Регулацията Къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата , Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 Къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи , Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина
На 12.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: махала Чифлика Къща, 1, Помпа, 15, 9 Къща, 24, местност Спротива-Чифличето , Вила
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен Къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото Вила, махала Чиринци
На 11.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ - Илия: ПИ 080002
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого , местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, Къща, Кафе, Магазин, Кметство
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Киселица: махала Богданинци , махала Буцалевци , махала Вучковци , махала Гелчинци , махала Кадинци , махала Търница
На 14.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Абоба 1, Александър Димитров 43 49, 45 50, 41 48, 29а, 21 Блок на Дап, 19, 25, 21, 31, 23а, 29, 21, 27, 23, 35, 39, 47, 47а, 35, 37, Антим I 131, 6, 1, 5 А, 131, 13, 4, 3, 1а, 7, 7а, 5, 5а, 11, Априлско Въстание 4, 14, 8а, 3, 8, 1 45, 3 44, Магазин, 10, 12, 45, 1, 2, 6, Асен Златаров 54, 38, 48, 61, 31, 40а, 42, 47а, 52, 40б, 62, 40, 42а, 59, 41, 49а, 33а, 66, 33, 46, 31а, 44, 41а, 46а, 57, 37а, 47, 38б, 51б, 53, 35, 39, 64а, 43а, 52а, 57а, 50, 56, 64, 43, 37, 45, 49, 51, 55, 59а, 28, 30а, 32, 20, 18а, 28а, 58, 58а, 60, Бузлуджа 97, 97, До Бл.96, 99, 125, 96, 98, До 96, Кафе, 100, 108, Цех, 107, 110, 105, 109, 102, До Бл.95, 100 102, 103, 104, 103, 86б, 102, 96, 104, 95, 85, 90, 85, 98а, 88, 92, 98в, 102, 90а, 73, 86а, 86б, 98б, 81, 73а, 96, 94, 77, 75, 94а, 79, 98, 95, Вола 28, 26, 33а, 22а, 30, 24а, 25, 22, 29, 24, 27а, 39, 32а, 35а, 27, 32, 31, 31а, 29а, 35, Възраждане 3а, 1, 4, 2, 4а, 3, 6, Гаров Площад 1, Георги Горанов 4, 3, 5, 6, 1, Георги Тертер 6 С 2, 25, 1, 33, 7, 31, 21, 6 2, 3, 22 С 10, 5, 4 С 1, 9, 8 С 3, 24 11, 20 С 9, 36, 32 С 14, 16 С 7, 22, 11, 24 С 11, 26, 14 С 6, 30 С 13, 16, 8 3, 4, 18 8, 15, 28 С 12, 13, 10 4, 32, 27, 23, 29, 12 С 5, 8, 34, 38, 12, 12 5, 32 14, 17, 10 С 4, 2, 19, 18 С 8, 5, 35, Гоце Делчев 44а, 40, 39, 45, 33а, 50, 38, 46, 31а, 42, 37, 52, 33, 48, 35, 31, 43, 44, 34а, 54, 41, 14, 14а, 14в, 2, 13, 6, 17, 13а, 30, 34, 10, 9, 8 А, 11, 7, 27, 12, 26, 19, 1, 28, 23, 3, 4, 5, 15а, 8, 29а, 15, 29, 32, 21, 25, 21а, Даскал Дамаскин 8, 4, 14, Даскал Димитри 33, 21, 24, 30, 23, 31, 28, 9, 13, 9, 15, 11, 10, 16, 12, 18, 17, 19, 8, 20, 14, 22, Деветнадесети Февруари 27, 41а, 33, 41, 28, 35, 39, 37, 39а, 29а, 31, 29, 18, 14а, 18а, 8, 5, 9а, 4 А, 12, 3 А, 11, 14, 5 Б, 1, 3, 18б, 20, 4, 6, 5 А, 11а, 9б, 1 А, 10, 9, 2, 7, 16, Добри Чинтулов 22, 16, 24, 26а, 28, 32, 28а, 26, 20, 18, 30, Дондуков 49 3, 51, 61, 59 13, 49, 57 16, 53, 55 7, 47, 53, 65, 47, Дрин 12, 1, 5, 3, 10, 4, 8 А, 8, 14, 2, 11, 20, 15, 19, 18, 15а, 15б, 13а, 17а, 19а, 16, 13б, 20, 18а, 17, 13, 14, 14а, Еверест 84 2, 12а, 6, 18, 14, 4, 16, 12, 8, Евлоги Георгиев 4, 6, 4а, 5, 1, 2, 3, 4, Единадесети Август 3, 4, 10, 9, 1, 20, 26, 7, 2, 8, 11, 12, 5, 6, Ефрем Каранов 33а, Д.Ясла, 33, Стол, Школа, 35, 56, 54, 35, 39, 37, 41, 56а, 54а, 60, Жан Жорес 5, 9, 11, 2, 4, 7, 6, 3, 1, Земен 38а, 17, 7, 30а, 34а, 19а, 30, 32а, 40а, 21, 9, 11, 40, 13, 19, 36а, 32, 42, 38, 34, 28, 15, 36, 18а, 22, 5, 24, 20а, 26а, 26, 5 А, 22а, 20, 3, Златна Панега 1, 3, 5, Зора 9, 3, 5, 2, 7, 1, Ивайло 12 18, 14 18, 16 18, 5а, 9а, 9, 5, 1, 13, 5 А, 3, 11, 7, 7а, Иглика 10а, 11, 7, 7а, 4, 8, 8а, 4а, 9, 12, 10, 12а, 3а, 6а, 11а, 3, 6, Илинден 11, 13, 10а, 10, 15, 8, 7, 30, 20, 14, 1, 26, 17, 3, 22, 24, 18, 12, 2, 6, 9, 5, 28, 16, 4, Ильо Войвода 8, 1, Искър 13, 11, 3, 1, Училище, 5 А, 15, 9, 5, 7, 7 А, 11, Камчия Времянка, 13 Склад, 3, 26, 5, Климент Охридски 14, 12, 4, 5 5, 10, 6, Козлудуй 21а, 24а, 29, 30, 21, 32а, 22, 34а, 26, 25а, 24, 27, 27а, 25, 20, 23, 19, 34, 18, 28, 19а, 20а, 32, Константин Николов 2, Цех, Шивашко Ателие, Стадион Странджата, 4, 5, 7, Цех За Хляб, 1, 3, Кочо Честименски 1, 4, 4 А, 2, Липа 16, 5 А, 6, 3 А, 4, 16а, 5а, 7а, 11, 1, 13, 14, 1а, 10, 2, 12, 13а, 5, 9, 12а, 8, 3, 11а, 7 А, 7, Маестро Никола Атанасов 3, 4, 1, 5, 6, 2, Мара Гидик 2, Места 21, 26, 28, 21а, 24б, 19а, 19, 11, 11а, 24, 17, 17а, 20, 13, 23, 19б, 30, 9, 22, Овощарска Магазин, 6, 4, 10, 8, 5, Одрин 11, 9, 8, 4, 6, 10, Осми Март 9, 4, 8, 15, 13, 11, 10, 6, 2, 7, 3, 12, 5, 1, Панайот Волов 8а, 6, 1 А, 12а, 12, 15, 13а, 1, 7, 11, 14, 3, 2, 13, 8, 5, 10, 7а, 11а, 4, 9, Пенчо Славейков 8, 7, 1, 15, 11, 13, 4, 3, 9, 6, 14, 12, 10, 2, 17, Площад Войнишко Въстание 1, Райна Цанева 8, 14, 6, 16, Раковски 82, 66, 82а, 84, 58, 76, 56а, 64, 56, 72, 68, 78, 70, 54, 74, 62, 60, 80, 52, 48, 50, 46а, Стефан Караджа 17а, 17, 8, 11, 7 1, 15, 5, 3а, 3, 2, 13, Столетов 16, 18, 14а, 21, 15, 17, 17а, 19, 11, 15а, 20, 10, 14, 13, 23, 21а, 16а, 19а, 13а, 12, Страцин 1, Струма 19а, 23, 14, 25, 29, 27, 19, 12, 17, Тимок 5, 10, 6, 2, 11, 8, 12, 4, 1, Трайко Китанчев 8б, 8а, 2б, 8, 6а, 10, 7а, 10а, 6, 12а, 2а, 5, 4, 3а, 7, 1, 2в, 3, 2д, 12, 5а, 2, Траянова 13а, 14а, 16, 18, 20а, 14, 13, 15, 19, 23, 17, 21, 20, 22, Хаджи Димитър 1, 64, 52, 60, 62, 6, 8, 50а, 50б, 51, 84, 39, 45, 49, 35, 47, 43, 41, 37, 68, 70, Христо Ботев 49, 47, 45, До Бл.28, 51, 50 28, 40 27, 41, До Бл.26, 39, 43, 26 А, 24, 7, 6, 3, 20, 18, 26, 109, 10, 19, 23 109а, 28, 11, 13, 36, 9, 29 109, 22, 16, 15, 14, 5, 8, 32, 17, 109 А, 109 А, Христо Лекарски 12, 10, 7, 6, 4, 5, 2, 3, 8, 9, Цар Асен 22, 13, 20, 11, Цар Освободител 195 А, 203, 240 143, 143 Б, 195, 242 142б, 143 А, 193, 248 143, 240в 143, 143, 197, 199, 189, 246 142в, Цар Петър 8, 3, 4, 2, 6, 1, 9, 5, 7, 13 6, 11 7, 11, 13, 14, Цар Симеон 1-Ви 84, 46, 64, 72, 68, 66, 45, 47, 47, 56 26, 26, Кафе, 44, 53, 43, 48
На 11.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, Белият Камък 32, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, местност Ръжеве Вила, Вила, местност Самали Баир 384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 124, местност Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35, Бунгало
На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Александър Димитров 43 49, 45 50, 41 48
На 11.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Индустриална 38, Къща, 47, 1, 45 А, 37, 49, Вила, 40, 45, местност Гърлянски Черешарник , Оборище 4, 10, Петър Берон Кантон, Соволска Къща
На 14.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Индустриална Мелница, 1
На 13.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Влахов Дол Барака, местност Динката Къща, местност Кандило , Могилата , ПИ №41112.10.107 М-Ст Могилата , Спартак Разсадник, Стоп.Постройка, Кладенец, Помпа, 61, Къпалня
На 12.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Влахов Дол Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Прогона , Спартак
На 12.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: местност Гнила , местност Гола Велика 240, В23, Вила, Вила 34, Вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, Вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, Светамински Бор
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски Път
На 14.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Планина Осогово
На 11.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: местност Ръжеве Вила, местност Самали Баир 384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, местност Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Лиляч: местност Войника , Вила, Помпа
На 13.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лозно: Стрелбището
На 12.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лозно: Цанко Церковски 14
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Метохия: Долна махала , махала Баздрике , махала Бургяре , махала Владимировци , махала Матеина , махала Осояре , махала Пауновци
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв.39 , I-446-За Църква;Кв. 43 , VIII - 298, Кв. 37 , Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова , махала Синорска 2, 17, местност &Quot; Доло&Quot; , ПИ 007043 , местност Дренето , Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв.22 , Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Неделкова Гращица
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор , Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв.15 , Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12
На 11.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Плешивец: Дванадесета 7
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар , махала Джокинци , махала Село
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Полетинци: 41
На 11.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска , махала Зидинци , махала Ковачка , махала Озранци , махала Рахталинска , махала Реката , махала Решанска , махала Чеканец
На 11.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ - Савойски: махала Бреза , махала Пелтечка , местност Предела
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сажденик: махала Златанска
На 11.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ - Слокощица: 247 , № 021067 местност Дупката , Александър Димитров 1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, Вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, Вила, 10, 2, Васил Левски 7, 3, Георги Кръстев 112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 14, 32, 5, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 71, 67, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 61, 65, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 77, 50, 98, 69, 83, 90, 52, 68, 55, Георги С. Раковски 2, Димитър Канин 22, 28, 27, 4, 15, 2, 11, 20, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 5, 24, 12, Ивайло 11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2, Иглика 1, 5, 4, Вила, 2, 7, 3, Калоян 6, 5, 2, 3, 4, 8, 1, Кирил и Методий 1, 2, 4, 6, 8, Кубрат 2, махала Диновска , махала Маркова , махала Рошковци , местност Галеница , местност Змиярника 41, 25, 42, 37, местност Реката , местност Саманли Баир , местност Чадъра , Мичурин 2, 1, 4, Мусала 2, Опълченска 4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10, Осоговска 6, 8, 3, 10, 7, 5, Пролет 7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3, Радецки 1, 2, Руен 2, 6, 4, Синчец 6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1, Стефан Караджа 1, 2, 3, 6, Теменужка 14, 18, Вила, 7, 16, 15, 1, 20, 3, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 23, 12, Хайдушка Ливада , Шипка 11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 30, 8, 32, 1, 14, Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч.Стол, Стом.К-Т, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет.Възел
На 11.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч./ - Слокощица: махала Маркова , махала Рошковци , Хайдушка Ливада
На 13.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци
На 11.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Слокощица: местност Саманли Баир
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: 020019 , махала Бекярска , махала Джониловци , махала Драгльовци , махала Дренярска , махала Клинчарци , махала Неделкьова , махала Павлева Къща, махала Пашина , махала Петрева , махала Центъра , махала Явор , махала Янина , местност дупни Камък , ПИ 024025
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол , махала Камберска , махала Прогона , махала Раздолци , махала Реката , махала Старо Село , махала Ханове , махала Чешмата , махала Чифлика , махала Шавар
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Трекляно: махала Центъра
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива , местност Шамака , Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин
На 11.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 14:30 - 17:00 ч./ - Търсино
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя , махала Вучарник , махала Горно Велковци , махала Долно Велковци , махала Златанова , махала Знеполци , махала Калеинци , махала Кошарци , махала Николина , махала Николинци , махала Самарджийска , махала Спасевска
На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Уши: махала Знеполци , махала Самарджийска
На 11.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /14:30 - 17:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Цървеняно
На 11.11.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Четирци: М.Топилата , махала Ямен , УПИ VI-127 Кв.15 , Къща
На 12.11.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чешлянци: махала Бара ,
махала Вишурци , махала Милчаци , махала Орница , махала Реката Бунг, махала Стопански Двор , махала Ябуковица , махала Ясикаре
Община Рила
На 13.11.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски 1, Беласица 46, 80, 2, 74, 64, 85, 55, 72, 63, 3, 58, 53, 78, 98, 86, 59, 70, 83, В.Везенков 4, 1, Вела Пеева 17,
До Кантона , Дружба 4, 3а, 1, 5, 2, К.Лазаров 11, 18, 24, 5, 20, 28, Крайречна 25, 14, 12, 5, 1, 16, 8, 20, 10, 18, Лазар Везенков 9, Люлин 2, 4, 1, 10, 8, местност До Кантона ,
местност Чалтиците , Митко Палаузов 7, 18, 14, 16, 17, 15, 10, 12, 11, Рила 1, 4, 2, 1, 10, 5, 12, 8, 9, 6, 3, Септемврийска 17, 36, 22, 19, 27, 24, 2, 13, 40, 9, 42, 11, 23, 34, 33, 29, 25, 20, 16, 35, 31, 7, 26, УПИ-VI-27, Кв.100
На 13.11.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ - Благоевград: УПИ XVIII -1365, Кв.38
На 13.11.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново , 643, Кв.66 , VII-372, Кв.4 , XVI-1390 , XxI-980 , Аврора 4, Антон Иванов 63, 71, 31, 35, 37, 13, 14, 57, 86, 7, 47, 45, 55, 67, 17, 21, 42, 3, 65, 1, 84, 53, 27, 10, 69, 43, 39, 2 Б, 2б, 40, 59, 41, 33, 44, 9, 29, 2, 23, 15, 25, Баба Люба 7, 1, 23, 5, 17, 10, 25, 32, 19, 13, 8, 15, 29, 11, 27, 12, Бачо Киро 3, Биньо Иванов 1, 16, 28, Бончук 5, 1, 2, 7, 3, 6, 8, Братя Костови 5, 3, 12, 4, 2, 8, 6, 1, 9, 7, 10, 17, 15, 14, 13, 11, 16, Братя Пандурски 6, 20, 14, 2, 4, 16, 10, 8, 18, 12, Бреза 1, 2, 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Бузлуджа 2, 3, 4, 1, 5, В.Везенков 10, 8, 14, В.Вретенарски 76, 26, 8а, 17, 24, 13, 38, 22, 22а, 14, 30, 19, 11, 15, 4, 12, 6, 25, 34, 7, 20, 9, 21, 1, Витоша 3, 1, 4, 2, Владимир Заимов 18, 22, 4, 54, 3, 44, 42, 58, 30, 36, 28, 52, 32, 40, 24, 5, 50, 12, 60, 8, 48, 6, 26, 1, 20, 34, 16, Гео Милев 5, 1, 2, 12, 8, 17, 4, 10, Георги Бенковски 6, 7, 3, 5, 4, Гоце Делчев 1, 11, 7, 8, 9, 10, 5, 6, 2, Детелина 5, 1, 3, 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димитър Благоев 6, 4, 1, 7, 7 А, Димчо Дебелянов 2, 4, 17, 26, 16, 5а, 28, 19, 13, 36, 7, 46, 30, 5, 29, 4, 3, 6, 34, 17, 18, 27, 39, 31, 14, 1, 40, 24, 22, 44, 9, 10, 11, 15, Дунав 1, 17, 10, 24, 23, 26, 21, 3, 5, 18, 27, 15, 20, 19, 8, 7, 28, 13, 6, 4, 12, 14, Дъбо , Жельо Демиревски 18, 16, 6, 70, 17, 18, 17а, 8, 10, 17 17, 9, 12, 6а 2, 7, 8 1, 13, 5 5, 11, 14, 17, 11, 16, 3, 5, 24, Заводска 10, 14, 100, 12, 8, 1, Зоя Космодамянская 1, 4, 5, 6, 3, 1, 2, Иван Вазов 11, 33, 11, 4, 14, 7, 8, 10, 32, 16, 24, 9, 19, 22, 30, 18, 2, 3, 21, 36, 38, 42, 40, 34, 25, Искър 28, 26, 9, 24, 13, 11, 17, 32, 16, 18, 2, 6, 22, 34, 15, 8, 10, 36, 19, 9, 3, 2, 4, 5, 1, Калин 11, 2, 4, 1, 7, 9, 6, Камчия 6, 2, 8, Кв.38, УПИ XxII-1384 , Климент Готвалд 5, Климент Охридски 3, 5, 1, Кокиче 2, 3, Комсомолска 3, 5, 3а, 2, 8, 6, 3, 10, 4, 1, Крашево 6, 4, 2, 1, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, Любен Каравелов 1, М.Бангоев 22, 33, 35, 23, 43, 26, 45, 31, 25, 39, 41, 27, 17, 13, 9, 10, 7, 11, 8, 5, 3, 19, М.Преображенски 1, 10а, 7, 5, 3, Малчика 7, 17, 11, 3, 5, 10, 15, 1, 9, 18, 21, 19, Места 2, 1, Мусала 3, 6, 15, 4, 8, 10, 16, 22, 9, 6, 12, 2, 3, 11, 18, 13, 20, 24, 1, 7, 14, Никола Вапцаров 24, 9, 17, 23, 8, 7, 5, 34, 30, 2, 72, 32, 11, 12, 36, 6, 20, 21, 26, 3, 14, 15, 22, 13, 1, 126, 122, 133, 145, 134, 135, 129, 126, 140, 146, 132, 142, 113, 130, 24, 123, 86, 144, 124а, 128, 111, 107, 103, 121, 99, 119, 96, 108, 86, 101, 125, 113, 10, 114, 118, 118 Магазин, 110, 120, 105, 117, 116, 112, 104, 100, 94, 109, 98, 115, 106, 64, 60, 79, 71, 84, 69, 72, 76, 55, 68, 74, 79а, 83, 62, 6, 89, 65, 70, 61, 78, 67, 63, 93, 80, 75, 77, 59, 86, 91, 88, 66, 92, 90, 73, 85, 95, 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, 18, 26, Оборище 4, 5, 1, 3, 2, 1, 5, 7, Олга Стоянова 1, 13, 16, 1, 4, 10, 2, 9, 18, 15, 6, 8, 14, 3, 17, 20, 7, Осогово 2, 3, 1, 4, Пеньо Пенев 14, 1, 2, Пушкин 1, 7, 5, 4, 2, 3, 9, Път 107 , Родопи 4, 3, 6, 9, 1, Свети Иван Рилски 122, 113, 129, 124, 118, 55, 106, 112, 128, 119, 110, 104, 108, 127, 102, 116, 131, 126, 120, 2, 3, 54, 10, 73, 14, 26, 29, 37, 68, 80, 60, 27, 15, 59, 23, 17, 39, 8, 21, 40, 36, 1, 44, 46, 69, 51, 16, 19, 38, 37а, 48, 56, 18, 31, 22, 45, 55, 12, 34, 11, 67, 35, 52, 65, 41, 50, 42, 33, 13, 47, 61, 71, 9, 63, 58, 62, 5, 25, 57, 6, 7, 4, 43, 53, 22а, 101, 76, 72, 70, 74, 113, 82, 94, 98, 78, 86, 100, 107, 92, 88, 84, 89, 102, 80, 87, 91, 1, 96, 109, Свилен Русев 8, 4, 3, 14, 5, 6, Септемврийска 28, Сотир Карпудски 5, 19, 7, 9, 1, 3, 15, 11, Спартак 2, 1, Спортист 5, 1, 3, Средна Гора 6, 4, 9, 7, 32, 5, 2, 13, Странджа 5, 4, 2, 11, 8, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Тинтява 4, Толбухин 6, 9, 2, 8, 3, Тракия 2, Трети Март 1, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 3, УПИ - VII , Кв.40 , УПИ 14, Кв. 38 , УПИ IV 1397 , УПИ IV-769, Кв. 51 , УПИ XII-1397, Кв.89 , УПИ XVIII-694, Кв.9 , УПИ ХVI-1390, Кв.94 , УПИ ХVIII-1396, Кв.88 , УПИ-Іі-1386, Кв.94 , УПИ-Ііі-1397 Кв.89 , УПИ-ХіV-1395, Кв.88 , Фридрих Енгелс 5, 7, 1, 2, 3, Х-301, Кв.31 , Хіі-1390 , Хаджи Димитър 5, 12, 3, 7, Хан Аспарух 16, 4, 8, 2, 12, 14, 6, 10, Христо Смирненски 10, 3, 4, 8, 2, 6, Христо Сокола 1, 3, 5, 2, 4, 6, Църквището , Чайка 2, Чапаев 3, 1, 5, 4, 6, Шипка 21, 25, 26, 23, 24, 12, 17, 4, 7, 9, 6, 1, 2, 11, 13, Юри Гагарин 12, 11, 37, 10, 60, 14, 8, 23, 56, 39, 20, 33, 17, 13, 61, 55, 9, 47, 15, 45, 7, 18, 46, 1, 49 А, 27, 26, 21, 3, 24, 5, 57, 50, 2, 19, Яворов 7, 18, 9, 3, 10, 1, 12, 16, 4, 11, 6, Ятак 20, 4, 1, 17, 6, 16, 8, 7, 21, 13, 11, 10, 19, 14, 12, 9, 18, 5, 15, 3, 2, ПИ 022023
На 13.11.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ - Рила: Александър Стамболийски 21, Васил Демиревски 4, 4, Васил Начев 10, Васил Христов 9, 5, 1, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Орлица 1, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д.Петков 19, 13, Планинска 7, 5, 1, 9, Първи Май 5, Рилски Езера 111, Роза 1, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Свети Иван Рилски 102, 44, 76, 89, 78, 116, 120, 59, 79, 122, 90, Вила, 114, 85, 86, 88, 105, 80, Помпа, 110, 68, 96, 82, 94, 103, 75, 93, 108, 101, 87, 99, 81, 98, 92, 121, 84, 115, 107, 83, 109, 1, 111, 91, 63, 60, 77, 70, 95, 97, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, УПИ II-308 Кв.1 , Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Христо Сокола 20, 5, 2, 39, 24, 10, 27, 23, 11, 14, 32, 8, 15, 21, 4, 13, 22, 18, 30, 16, 6, Вила, 19, 17, 3, 12, 26, 28, 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2

Община Сапарева баня
На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гюргево: 2
На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крайници: Стопански Двор Автоработилница, Хангар
На 12.11.2019 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101 , 027028 , 53254.50.46 , Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Бор 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Васил Попов 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9, Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Водопада 4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, , Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Дръндарица 3, Дъбевица 1, Здравец 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17, Иван Рилски 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2, Искра 1, 3, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Липа 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, Вила, 7, 11, 16, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Мановица 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21, Местн. &Quot;Грабежо&Quot; , местност Герена Вила, Бунгало, Вила, местност Песоко Сглобяема Къща, местност През Реката Вила, местност Ридо Вила, Вила, местност Фидиня Вила, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Никола Вапцаров 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12, Осми Март 4, 1, 7, 5, Отец Паисий 4, 1, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Плиска 2, 8, 3, 6, 1, 5, Прогона 1, 5, 3, 9, 7, Ридо Вила, 15, 1, 2, Рила 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6, Рилски Езера 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13, Седемнадесети Март 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8, Спартак 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7, Хаджи Димитър 10, 1, 5, Вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7, Христо Ботев 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2, 0, местност Света Вода, 2
На 12.11.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, , Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, Липа 6, 3, 8, 2, местност През Реката Вила, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Рилски Езера 2, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8
На 12.11.2019 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970 М. Жълтия Гьол, II , II, Кв.8 , Іх - Кв. 8 , местност Гюндера Бунгала, Бунгала, Паничище Почивна Станция , Планински Курорт , Сухото Езеро УПИ Іх Кв.10, УПИ - І , Кв. 70 , УПИ III , УПИ VIII Кв.10 , Вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж
На 12.11.2019 г. /11:30 - 14:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ресилово: XI-742, Кв.53 , 026170 , 027007 , 100005 , III-548, Кв.58 , VIII-139, Кв.30 , Акация 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, Къща, 6, Александър Стамболийски 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8, Асаница 19, 9, 5, 3, 1, 5, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, Къща, 12, 10, 9, 14, Къща, Бенковски 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Вария 2, 3, 29, 1, 5, Васил Левски 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1, Верила 4, 2, 6, Волов 3, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14, Горица 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10, Джерман 2, 4, 1, 6, 8, Димчо Дебелянов 2, 1, 7, Еделвайс 12, 10, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24, Здравец 2, 7, 8, 6, Иван Вазов 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3, Иван Рилски 6, 8, 5, 2, Иглика 2, 6, 4, 3, 6а, 5, Игликина Поляна 1, 7, 3, 5, Изгрев 3, 2, 8, 18, 1, 6, Индже Войвода 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8, Калоян Вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10, Красна Поляна 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1, Лаката 12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10, Липа 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8, Любен Каравелов 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3, местност а Над Селото Вила, Община Сапарева Баня , Омуртаг 42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6, Отец Паисий 17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13, Павлеви Ливади Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, Вила, Пирин 13, 1, 5, 3, 7, 9, Плана 2, Плиска 5, 3, 2, Раковски 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13, Рила 10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12, Родопи 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21, Роза 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10, Севрия 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29, Синчец 26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42, Софроний 1, 4, 6, 2, Спартак 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Стефан Караджа 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8, Стопански Двор Фуражомелка, Теменужка 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7, Трети Март 3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, Вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, Вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37, УПИ - Vіі-672, Кв.36 , УПИ V-101, Кв. 22 , Х-673, Кв.36 , ХIV-11, Кв.5 , Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18, Цар Самуил 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9, Цар Симеон 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8, Чавдар Войвода 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18, Шипка 1, 8, Шумата 2, 4, 2, 4, Яворов 8, 2, Къща, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4, Янтра 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4
На 12.11.2019 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самораново: 65245, 6, 153 , 65245.1.214 , 65245.4.266.1 , 65245.4.405 , 65245.4.440 , 65245.45.4.416 , 65245.6.499.1 , Александър Стамболийски 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14, Александър Стоименов 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19, Балкан 6, 4, 2, 1, Бор 1, 4, 3, 2, Борислав Стоилов 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2, Васил Демиревски 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7, Васил Левски 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2, Васил Петлешков 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9, Георги Димитров 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1, Девети Май 10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11, Дренски Рид 5, 11, 15, 9, 2, 7, Захари Стоянов 2, 4, 5, 1, 7, 3, Здравец 5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8, Йордан Анин 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5, Йордан Дотин 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8, Кв.16 , Комсомолец 9, 3 А, Крайречна 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4, Ленин 4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11, Липа 3, 4, 1, 2, Марков Камък 1, 5, 1а, 3, 7, 1, местност Златковица Дърводелска Работилница, местност Марков Камък Вила, местност Отовица Водоем, Митко Палаузов 11, 2, 1, 5, 1, Стам.Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10, Мусала 1, 2, 5, 4, 6, Ненко Пиперков 30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11, Оборище 4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5, Отовица 10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39, Партизанска 20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а, Пейо Яворов 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9, Раковска 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10, Рила 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10, Самуил 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7, Скакавица 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3, Стаменко Градевски 2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3, Стопански Двор Обект, Офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета, УПИ Х-474, Кв.32 , Христо Ботев 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1, Цар Крум 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7, Черни Връх 5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3, Юри Гагарин 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а
На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сапарева Баня: 032046 , 65365, 601, 10 , 65365.210.111 , 65365.210.931 , 65365.24.636 До Банята , 65365.31.45 , 65365.32.226 , 65365.32.353 , 65365.46.10 , 65365.601.005 , 65365.601.964 , 65365.601.981 , 65365.602.106 , 65365.602.602 , I , Кв.74 , III, Кв.125 , Lxx-462, Кв.74 , LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375 8, Lxxx, Кв.74 , LxxxIV-2797, Кв.74 , XV-2268, Кв.44 , XVIII, Кв. 98 , Ііі-3071, Кв.120 , Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 4, 28, 25, 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 18, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, 2, Бор 2, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, 3, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 8, 16, 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Верила ПИ ХхIII-685 Кв.53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гатер, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 14, 1, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 16, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 10, 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, 1, 9, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 5, 3, 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 7, 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност Бончук Къща, Бензиностанция, местност Водни Дол Вилно Селище, местност Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност Под Селото Дървод.Цех, местност Света Вода Къща, местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 11, 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 36, 36, 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, , , 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 1
На 12.11.2019 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046 , 65365, 601, 10 , 65365.210.111 , 65365.210.931 , 65365.24.636 До Банята , 65365.31.45 , 65365.32.226 , 65365.32.353 , 65365.601.005 , 65365.601.964 , 65365.601.981 , 65365.602.602 , I , Кв.74 , III, Кв.125 , LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375 8, Lxxx, Кв.74 , LxxxIV-2797, Кв.74 , XVIII, Кв. 98 , Ііі-3071, Кв.120 , Александър Стамболийски 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 2, Бор 3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Веслец 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Волов 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, Иван Рилски 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност Бончук Къща, местност Водни Дол Вилно Селище, местност Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност Света Вода Къща, местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, Вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, , , 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69а, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83, Перуника 14, 6, 14., Перущица 14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4, ПИ - 1351 , ПИ Lxxxііі; Кв.74 , ПИ №65365.210.111 М.Юрта , Плиска 6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21, Победа 28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4а, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8, Преспа 11, 6, 9, Пчела 6, 2, 4, 8, Радецки 5, 6, 2, 4, 7, 9, 8, Раковски 1, 18, Рилски Езера 6, Роза 8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19, Св.Варвара 15, Света Богородица 10, 26, 14, 24, Серафим Йорданов 5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15, Синчец 7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1, Скакавица 30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1, Скобелев 1, 2, 3, 5, 13, Славейков 2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14, Славяни 1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10, Слога 6, 4, 2, 5, 1, Стоил Ко
На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сапарево: 002002 , 00455042 , 045132 , X-2698 , І-2332, Кв.66 , Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв.33 , УПИ ХхV, Кв.20 , Х-2149, Кв.11 , Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1
На 15.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Червен Брег: местност Рибарници Вила, Хале.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

СНИМКА НА ДЕНЯ
Карта на Обединена Европа от 1920 година с център Виена. 11 ноември 2019 г.
Карта на Обединена Европа от 1920 година с център Виена. 11 ноември 2019 г.

ВИДЕО
Радиоверига и информационна агенция Фокус
Радиоверига и информационна агенция Фокус
Официалната страница Информационна Агенция Фокус във Facebook
Начало | Услуги | Архив | Партньори | Тарифи | Радио реклама | За нас | Общи условия | Кариери | Контакти |
© 2019 Информационна агенция ФОКУС Съдържанието на Информационна агенция ФОКУС и технологиите, използвани в интернет страницата, са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Всички текстови, аудио, видео, фотографски и графични изображения, публикувани в базата данни, са собственост на Информационна агенция ФОКУС, освен ако изрично е посочено друго. ПОЛЗВАТЕЛИТЕ и АБОНАТИТЕ се задължават да използват материали от информационната база данни съгласно Общите условия на Информационна агенция ФОКУС и действащото в Република България законодателство.