НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 00:09


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София в периода 11 ноември - 15 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София в периода 11 ноември - 15 ноември

8 Ноември 2019 | 14:41 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода
11 ноември - 15 ноември 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Божурище
На 15.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Златуша: №ІІІ А-56 Кв 5 , Вилна Зона Витошица , УПИ X-59 Кв. 25 , Къща
На 14.11.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди 17, Космонавт Ал. Александров 33, 26, Космонавт Георги Иванов 82, Пейо Яворов 6, 10, Пчела 4, УПИ 3-227 Кв. 18 , УПИ XxI, Кв. 17 , УПИ ХVіі-Общ, Кв.19 , УПИ-190кв 15 , УПИV-016025 Кв.1 , М.Гуното, Къща, Вила
На 15.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - ХЕРАКОВО: III-028096, КВ.1 местност ГОЛИ ВРЪХ, IV-028096, КВ.1 местност ГОЛИ ВРЪХ, V-028096, КВ.1 местност; ГОЛИ ВРЪХ, VI-028096, КВ.1 местност ГОЛИ ВРЪХ, VII-028073, КВ.1 местност ГОЛИ ВРЪХ, АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ (МАХ.БОБЕН) 52, М. БАЛИН ДОЛ , М.БОБЕН УПИ Х-029062 КВ.1 , УПИ III-393 КВ.48 , УПИ IX-029062 КВ.1 , УПИ XII-029062 КВ.1, УПИ XXI-342, КВ.37 , УПИ Х-029062 КВ.1 , ВИЛА, КЪЩА, махала БОБЕН
На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв.9 , ПИ 000189 , Ридо 21, УПИ I-155010, Кв.47 , УПИ II-155010 Кв.47 , УПИ VIII - 321 , Царица Йоанна 13, Черковна 23а, 6, УПИ Хіх-32, Кв.11, УПИ Хх-32, Кв.11, УПИ XVII-68 Кв.5, Вила, Къща, УПИ ХIV-326 Кв.32, № ., Къща, Вила
На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв.20 , Вила
Община Ботевград
На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004 , Долапището , махала Барбушовци , махала Близнаковци , махала Брусен 10 Къща, махала Върха , махала Ганинци , махала Дончовци , махала Кръста Къща, махала Мурта , махала Павловци , махала Пейчовци , махала Пелиница Къща, махала Плоча , махала Томовци , махала Урвич 1, 9, 11, Къща, 29, махала Усойната , Стопански Двор , УПИ XI-71, Кв.7 , Х-38, Кв.41 , Къща, 43, Фургон, Къща
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 46, Балканска Складова База, България 7, В.З.Зелин, Ул.4-Та 1 , В.З.Зелин, Ул.4-Та 1 , Гурко 2, Здравец 36а, Здравец 36а, Зелин 3, Зелин 3, Зелин-13-А 17, 40, Зелин-13-А 17, 40, Зелин-14-А 6, 5, Зелин-14-А 6, 5, Зелин-16-А 42, Зелин-16-А 42, Зелин-17-А 9, 2, Вила, 10, 15, 8, Зелин-17-А 9, 2, Вила, 10, 15, 8, Зелин-18-А 3, 9, 1, Зелин-18-А 3, 9, 1, Зелин-35-А 22, Зелин-35-А 22, Зелин-36-А 8, Зелин-36-А 8, Зелин-38-А 14 Вила, Зелин-38-А 14 Вила, Зелин-4-Та 17, 39, 47, Зелин-4-Та 17, 39, 47, Зелин-5-Та 5, 13, 10, Зелин-5-Та 5, 13, 10, Зелин-7-А 23, Зелин-7-А 23, Зелин-А 6, Зелин-А 6, Зелин-Д-Р Асен Златаров 42, 70 Вила, 48, 40, 19, 50, 29, 36, 34, 69, 51 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 42, 70 Вила, 48, 40, 19, 50, 29, 36, 34, 69, 51 Вила, Зелин-Комката 11 Вила, 4, Зелин-Комката 11 Вила, 4, Зелин-Средния Път 68, 44, 35, 8, Зелин-Средния Път 68, 44, 35, 8, Зелин-Тодор Петров 40 Вила, Зелин-Тодор Петров 40 Вила, Зелинград 54, 37, 30, 52, 60, 40, 34, 51, 52а, 50, 45, 43, 35 А, 39, 32, 41, 42, 56, 62, 58, Курорт Зелин 64, 3773, 71, 1, 8, Строеж, Курорт Зелин 64, 3773, 71, 1, 8, Строеж, Патриарх Евтимий 72, 72, 72, 70, Преслав 50, 48, 48, 48, 48, 48, 48, Рачо Джамбов 27, Рачо Джамбов 27, Саранск 7, 9, Хан Аспарух 25 9, 25, 25, 25 7/12/, 25, 9, 9
На 11.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ - Врачеш: Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Извън Регулация До С. Врачеш , Кирил и Методий 1, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 23, 29, 36, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Опълченска (Яташка) 2, 3, Радовец 1, Трети Март (Иван Гълъбов) 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, Чешкоград 2, 6, 10, 1, 8, Шипка 26, 22, 27, 23, 14, 32, 30, 29, 31, 33, 21, 28, 20, 24
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Врачеш: Бузлуджа 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, Гурко 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Захари Стоянов (Петър Янков 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Малчика 6, Розова Долина 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, Стара Планина 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Врачеш: Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, Съединение (Радка Докова) 1, Теменуга 38, 36, 40, Цар Иван Шишман (М.Найденов 1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18, Цар Освободител( 17 Ятаци) 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48, Шипка 12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, Ясен 4, 2
На 14.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Къща
На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания , махала Големо Усое , махала Горановци Къща, махала Мановци , махала Ръждавец
На 12.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Пекинци , Къща, махала
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - ЛИТАКОВО: 3ТИ МАРТ 1, АНТОН МЛАДЕНОВ 12, БАБА ТОНКА (БАБА КУЛА) 5, 7, 6, 4, 2, 1, БОГОВИНА 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, БРЕЗОВИЦА 5, 18, 6, 4, 7, 2, ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ (Г.ДИМИТРО 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, ЗАХАРИ СТОЯНОВ 2а, 2, ИВАН ВАЗОВ (АНГЕЛ МИНОВСКИ) 9, 26, 6, 19, 8, 3 ВИЛА, 1, 11, 10, 20, 12, 13, КАП.ТОДОР ТОДОРОВ 2, КОЧО ЧЕСТИМЕНСКИ (М.НАЙДЕНО 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 42А, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, ЛЮТО ВОЙВОДА 78, 32, НАЧО ИВАНОВ 7, 5, 3, ОБОРИЩЕ 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, ПАРЦЕЛ V-41, КВ.9 КЪЩА , ПОБЕДА 1, СТАНКОВСКА КУРИЯ 9, СТАРА ПЛАНИНА (КАМ. ПЪРВЕНС 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ (9-ТИ IХ) 74
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38 , Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Ген.Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Георги Бенковски 24, 31, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кубрат (Христо Ветовски) 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Медвен 18, 3, Оборище 2, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Петко Войвода (Иван Гешков) 9, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Филип Тотьо (Тодор Доков) 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р.Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ Ix-238 Кв.12 , Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24
На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рашково: Вила, Къща, 6
На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово Къща, махала Габровница Вила, Къща, Вила, Къща, 6, 0, Къща
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: 000230 , Александър Стамболийски 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Васил Вунчев 15, Вилна Зона Лозята , Георги Стаменов 12, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Койдановец 2, 3, 9, 7, 5, 1, Крушарска (К.Муканска) 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, махалаДиловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Околовръсна 1, Осми Март 10, Петър Берон 16, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1 , Стефан Караджа 8, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, Христо Ботев 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7
На 15.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Типченица: Безименна 1, махала Креща
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника , Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, Лозята УПИ XxVII , Кв.31, Вилна Зона
Община Годеч
На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, Свобода 1
На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Туден: М. При Дома ПИ 73417.13.341
Община Горна Малина
На 14.11.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: Почивна База
На 14.11.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Богданлия: , Ix-24005 , XxIII-45 , Местн.Богдалия Кв.17 , ПИ 097010 , УПИ IV-197 , УПИ IV-35, Кв.20 , УПИ VIII-157, Кв.13 , УПИ XxV-36, Кв.20 , Вила, Скз Богданлия, Къща, УПИ XxII-15001, Кв.20
На 14.11.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Богданлия
На 14.11.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Доганово: II-000369, Кв.1, М.&Quot;Могилата&Quot; , VI Кв.29 , XII-348 , І Кв.34 , Местн.С.Доганово , УПИ IV-438, Кв.38 , УПИ Ix-304, Кв.26 , УПИ V-438, Кв.38 , УПИ Іі-230, Кв.44 , УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8 , Къща
На 14.11.2019 г. /10:00 - 15:15 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Караполци-IV-117
На 14.11.2019 г. /10:00 - 15:15 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Караполци: 017011-I , 017014 , V-39, Кв.3 , VII-120, Кв. 10 , XI, Кв.12 , XVII-11 Кв.1, №017013 , ПИ 015010 , УПИ XI-6 Кв.1 , УПИ Іі -36 Кв 3, М.Ливадето, Вила
На 14.11.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лесново: 067015 , 068012 , IV-523 Кв.19 , X-568 Кв.17 , XxI-248, Кв.62 , Втора 16, Двадесета 2, Кв.16 , Петдесета 13, Седма 5, Тридесет и Осма 9 УПИ XI-422, Кв.55, Уо С.Лесново , УПИ IV-277, Кв 60 , УПИ XII-257, Кв.70 , УПИ XVI-438, Кв.53 , УПИ Х-525, Кв.19 , ХIV-164 Кв.53 , Четвърта №17, Четиридесет и Девета 11, 14, Шеста 1, УПИ Ххіі-Общ.Кв.73, Летище Лесново
На 14.11.2019 г. /10:00 - 15:15 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 15:01 - 15:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Огняново, Общ. Елин Пелин: І-282, Кв.9 ,
№009012 , Кв.32, УПИ.XIV-148 , ПИ 046001 , УПИ I- 119, Кв 30 , УПИ II-225, Кв.20 , УПИ ХV-283, Кв.16 , Къща, Вила, УПИ ІV-81, Кв.10
Община Драгоман
На 14.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Акация , Международно Шосе 14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6
На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15
Община Елин Пелин
На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Доганово: УПИ Ix-304, Кв.26
Община Етрополе
На 12.11.2019 г. /09:00 - 09:29 ч.; 13:00 - 14:15 ч./ - Етрополе: І, Кв.16 , 27-Ми Ноември 1, 8, 24, 2, 4, 18, 22, 20, Васил Левски 17, 24, 22, 26, 20, 27, 19, 18, 23, Владимир Заимов 2, 5, 3, Георги Димитров 1, 5, 3, Двадесет и Седми Ноември 8а, 8, 22, 10, 16, 14, 12, 20, 24, 4, Димитър Благоев 22, 26, 20, 24, 11, 17, 13, 15, 28, 14, 12, 16, 9, 18, 19, Димитър Гръбчев 24, 53, 35, 45, 30, 47, 51, 31, 27, 29, 33, 38, 49, 28, 26, 36, 41, 32, 43, 42, 22, 34, 40, 39, Кв. 178 , Кв.178 , Малки Искър 1, 5, 9, 1, 7, 3, Недялко Йосифов 27, 11, 45, 3, 14, 9, 18, 41, 4, 39, 28, 32, 21, 17, 29, 26, 49, 13, 31, 38, 23, 35, 37, 51, 12, 7, 24, 1, 5, 8, 6, 16, 20, 10, 36, 43, 25, 47, 33, Осем 8 6, 8, 28, 6, 4, 13, 8 3, 8 11, 10, 12, 7, 3, 11, 9, 8 28, 27, 1, 8 35, 25, 8 21, 23, 17, 26, 8 16, 8 32, 2, 8 26, 8 17, 21, &Quot;.&Quot; 18, 18, Партизански 3, 1 В, 1, Победа 6, 3, 10, 4, 1, Пролетарска 13, 2, 10, 12, 16, 11, 1, 4, 3, 6, 14, 5, 8, Раковска 3, 2, 1, 4а, 4, Руски 46, 46, 44, 50, 18, 44, Стефан Караджа 6, 3, 7, 4, 2, 5, 8, 1, Тринадесет 13 5, 3, 13 3, 6, 13 6, 2, 1, Кеп, УПИ-І -Парк , Механа, Бирария, 8, 13 4, 13 3, 13, 13 6, 13 5, 013 3, 8 35, 8, 8 33, 8 25, 8 2, 8 18, 8 24, 8 17, 8 16, 8 19, 8 22, 8, 8 32, 8 21, 8 26, 8 34, 8 20, 8 23, 8 9, 8 31, 7 15, 8 15, 5, 8 8, 8 1, 8 4, Будка, 8 14, 8 0, 8 13, 8 27, 8 5, 8, 8 28, 8 12, 8 30, 8 7, 8 10, 8 11
На 12.11.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - ЕТРОПОЛЕ: 27-МИ НОЕМВРИ , АЛЕКСАНДЪР МИХАЙЛОВ 3, 6, 9, 8, 13, 7, 11, 2, 5, ВАСИЛ ЛЕВСКИ 15, 10, 6, 4, 13, 14, 8, 1, 9, 2, 5, 12, 16, 7, 4А, 11, ГЕНЕРАЛ ГУРКО 4, 21, 13, 11, 29, 9, 24, 3, 23, 12, 16, 7, 27, 19, 5, 6, 1, 31, 22, 25, 15, 20, 18, ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 2, 1, 2 на Ъгъла на Бившия Месокомбинат, ГРИГОР МИХАЙЛОВ 9, 10, 1, 3, 6, 13, 7, 22, 11, 4, 8, 2, ДАНДЕВИЛ 4, 1, 6, 10, 8, 2, 3, ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 24, 21, 26, ЕКЗАРХ ЙОСИФ 6, 4, 8, ЕЛИН ПЕЛИН 3, 1, 7, 5, ЗОЛЬОВЕЦ , ИЗГРЕВ 6, 4, 5, 7, 2, 11, 3, 1, 9, ЙОРДАН КЕСЯКОВ 17, 5, 3, 9, 13, 7, 10, 14, 4, 6, 8, 22, 29, 27, 30, 19, 34, 20, 28, 21, 25, 16, 31, 32, 26, 23, 18, ЛЕКОВЕЦ 8, 1, 4, 2, 6, 1, МАКСИМ ГОРКИ 16, 9, МАЛКИ ИСКЪР 23А, ПРОМИШЛЕНА СГРАДА, 3, 15, 16, 18, 10, 14, 17, 23, 6, 81, 27, 3, 17, 25, 8, МОСКОВСКА 14, 16, 21, 10, 7, 27, 23, 13, 15, 8, 3, 20, 24, 26, 17, 22, 25, 5, 12, 1, 18, 19, 9, 6, 11, ПЕЙО КРИНЧЕВ 1, 6, 4, 3, СПОРТИСТ 3, 2, 5, СТОЛЕТОВ 12, 4, 10, 1, 14, 2, 7, 3, 5, 1А, 9, 6, 8, ХАДЖИ ДИМИТЪР 1, 3, 8, 6, 2, ХРИСТО БОТЕВ 1, 2, ХРИСТО ЯСЕНОВ 1, 3, 5, 4, 2
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Етрополе: Александър Атанасов 9, Александър Спасов 2, 4, 7, 5, 6, 1, 3, 8, 10, Девети Септември 12, .6, 6, 11, 15, 9, 10, 16, 5, 7, 22, 13, 18, 20, 8, 14, 17, Руски 114, 97, 95, Павилион Реп, 100, 1, 98, 100 1, 112, Христо Ясенов 23, 11, 9, 12, 13, 14, 15, 7, 17, 21, 8, 10, 90 1
На 12.11.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Етрополе: Малки Искър 1, Руски 46
На 12.11.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Правец: Опълченска 6
Община Ихтиман
На 12.11.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Вакарел: Дренов Ръд , Дренов Рът , Елин Пелин 5, махала Дренов Рът Вила, С.Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия , Чавдар Войвода 2, 7, 11, 3, 5, 9, 3а, Чакър Войвода 3, Чешма Ангелина 4, 3, 7, 1, 11, 2, 15, 10, 14, 5, Работилница, 6, 12, 9, Хим.Цех
На 12.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Веринско: 000182
На 12.11.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - ВЕРИНСКО: 000182 , X-36, КВ.14 , УЛ.13 5, УПИ IX-23, КВ.13 , УПИ ІІІ-124, КВ.6 , УПИ ХVІІ-131, КВ.6 , УПИ 11-316, ВИЛА, УПИ ХІІ-16, КВ.15, АГРС ИХТИМАН, ВИЛА
На 12.11.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 08:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия Км.36, Извън Регулация/Ам Тракия/ 35, ПИ 007083 М.Царчино
На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Гьончо Белев 17, Захари Стоянов 8, 1, 8 А, 5, 3, 2, 4, 6, Ивайло 49а, 33, 21, 42, 32, 54, 50, 49, 15, 39, 47, 25, 42 А, 23, 45, 31, 48, 34, 19, 44, 38, 56, 28, 43, 36, 40, 35, 26, 60, 29, 40а, 37, 46, 64, 17, 30, 51, 58, 27, 62, Любен Каравелов 2, 5, 21, 4, 8, 23, 3, 7, 15, 17, 13, 19, 6, 13а, 9, 10, Македония 4, Малчика 2, 4, 8, 1, 3, 6, Околовръстна 1, Пенчо Славейков 27, 16 Б, 33 А, 22, 16 А, 13, 16, 18, 20, 29, 33, 31, 12, 14, 21, Пеньо Пенев 6, 1, 3, 4, 5, Сан Стефано 2, 5, 14, 10, 3, 8, 12, 4, 18, 11, 20, 16, 1, Стипон 68, 57, 67, 70, 76, Гробищен Парк, 71, 61, 59, 66, 72, 63, 74, 69, 65, Хелице 14, 26, 6, 24, 20, Уо, 15, 11, 27, 22, 28, 18, 25, 7, 17, 12, 21, 5, 19, 3, 4, 8, 16, 10, 13, 2, 29, 1, 23, 9, Цар Самуил 58, 56, 85, 71, 75, 87, 60, 66, 83, 60а, 81, 79, 73, 64
На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107 , XIx-107 , УПИ III-92, Кв. 8 , УПИ III-92, Кв. 8 , 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1
На 11.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107 , УПИ III-92, Кв. 8 , 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1
Община Костенец
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Гуцал: 134017 , IV Вк.3а , Къща
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: IV-314 Кв.2 , VII-95, Кв.17 , X-125, Кв.11 , Александър Стамболийски 33, 42, 38, Уо Тп Циганска махала, 34, 43, 41, 40, 44а, 45, 39, 44, 36, 35, 37, Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 21, 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, 4, 8, 16, 10, 14, 2, 54, 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51, Божур 3, 8, 20, 12, 6, 5, 22, 9, Бор 18, 4, 20, 17, 30, 9, 3, 12, 25, 21, 34, 19, 24, 8, 1, 13, 5, 14, 23, 27, 7, 15, 29, 32, 28, 2, 11, 6, Бреза 5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14, Бук 1, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, 1, 6, Вилна Зона Вила, 10, Вила, Вила, Вила, Пионерски Лагер, Хотел, Хижа, Ресторант, Витан Витанов 2, 7, 4, 20, 10, Георги Бенковски 40, 9, 1, 7, 40 Б, 6, 15, 21, 24, 11, 14, 8, 34, 10, 38, 20, 12, 32, 23, 22, 19, 36, 18, 4, 5, 2, 19, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С.Раковски 4, 14, Деница 22, 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Детелина 6, 15, 5, 9, 3, 4, Уо Мтп Очушки Квартал, 13, 7, 17, 1, Димитър Благоев 111, 115, 113, 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, 42, Димчо Дебелянов 5, 13, 12, 9, 4а, 15, 10, 1, 2, 14, 8, 17, 3, 7, 16, 4б, 20, 18, 21, 30, 17, 22, 19, 29, 26, 28, 24, Дружба 3, 3, Уо Тп Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Елин Пелин 8, 3, 5, 4, 7, 1, 10, 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Здравец 12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21, Ибър 62, 55, 78, 81, 79, 57, 67, 70, 65, 51, 69, 68, 61, 83, 64, 88, 82, 77, 66, 59, 84, 86, 85, 53, 47, 71, 75, 74, 87, 76, 72, 73, 49, 63, Иглика 23, 13, 19, 2, 24, 15, 3, 4, 36, 28, 20, 7, 18, 11, 14, 26, 3а, 1, 12, 8, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Йордан Йовков 6, 1, 5, 4, 10, 3, 8, 12, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Кокиче 16, 4, 14, 12, 6, 8, 10, 2, Крали Марко 4, 3, 5, 1, 11, 12, 6, Курорт Долна Баня Хотел, С.Свети Спас, УПИ III-105, Кв.7, Летище Долна Баня 1 Летище, Люляк 1, 4, 10, 6, Малиново Поле 20, 11, 13, 9, 18, 8, 17, 2, 16, 10, 3, 1, 4, 22, 24, 21, 15, 7, 14, 19, 6, 5, 12, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, 3, 1, Младост 13, 16, 23, 22, 2, 8, 7, 14, 15, 24, 3, 18, 29, 10, 21, 26, 1, 12, 4, 20, 6, 17, 19, 21а, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 11, 1, Мура 11, 5, 4, 8, 7, 12, 3, 15, 6, 2, 10, 13, Никола Вапцаров 17, 31, 29, 35, 27, 3, 7, 6, 5, 8, 18, 13, 10, 11, 23, 2, 12, 39, 16, 9, 20, 41, 4, 21, 33, 19, 25, 14, 37, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Оборище 16, Опълченска 8, Отец Паисий 4, 7, 3, 5, 2, 1, Павел Вежинов 17, 24, 18, 20, 26, 14, 22, 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, 10, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 32, 23, 34, 25, 36, 21, 30, 19, 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, 2, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 8, 7, Райна Княгина 17, 11, 15, 7, Уо Тп Гатер Стар, 2, 19, 9, 6, 7 А, 4, 5, 1, 13, 25, 10, 6, 27, 29, 33, 23, 31, Рилска Вода 29, 25, 23, 21, 35, 31, 27, 37, 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Рилско Шосе 41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, 7, Кожухарски Цех, 5, 3, 1, 27, 7, 14, 25, 21, 13, 15, 9, 12, 18, 10, 19, 11, 8, 23, 22, 20, 16, 17, Роза 10, 6, 12, 8, 14, 4, Сергей Румянцев 9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13, Синчец 2, 13, 19, 8, 10, 4, 6, 11, Спортна Слава 20, 18, Уо Тп Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Трепетлика 15, 7, 1, 5, 3, Търговска 139, 143, 113, 145, 137, 7, 77, 75, 150, 176, 115, 1, 202, 210, 152, 119 5, 4, 136, 109, 169, 6, 164, 117, 204, 121, 156, 103, 99, 166, 119 7, 107, 101, 190, 182, 198, 184, 119 4, 192, 97, 180, Уо Тп Редки Метали, 1, 119 1, 135, 111, 208, 133, 196, 113, 194, 5, 168, 2, 206, 105, 186, База, 154, 188, 174, 200, 131, 119, 170, 188, 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, 1, 3 Сушилна, 4, 2, 1, Стопански Двор, 119 6,
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Долна Василица
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец Бензиностанция, 85, 81
На 11.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 15.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бреза 4, 1, 3, 7, 5, 6, 2, Вароша 12, 8, 10, 4, 9, 11, 3, 1, 2, 6, Горна Черква 5, 2, 7, 9, 6, 1, Детелина 4, 10, 2, 12, 8, Дъбовица 12, 26, 21, 15, 4, 9, 20, 6, 18, 17, 23, 25, 7, 5, 24, 13, 10, 8, 2, 29, 14, 27, 3, 11, 16, 19, Иглика 4, Фурна, Искър 24, Пленщица 6, Равен 1, 5, 7, 8, 13, 6, 3, 4, 11, 9, Рила 21, 15, 13, 14, 12, 10, 18, 17, 8, 19, 16, 11, 20, 22, Свети Иван Рилски 76, 70, № 54, 36, 25, 43, 74, 33, 47, 35, 34, 62, 40, 29, 58, 24, 28, 45, 52, 69, 32, 64, 54, 65, 50, 39, 63, 72, 60, 61, 17, 67, 23, 46, 42, 31, 44, Уо Тп Дъбовица, 30, 21, 49, 59, 56, 57, 66, 19, 48, 55, 53, 68, 26, 51, 27, 38, 37, 41, Христо Ботев 72, 58 Цех, 70, 55, 58, 56, 64, 53, 51, 49, 54, 62, 47, 68, 52, Ясен 2, 6, 4, 1, 8
На 12.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона , Водопада 3, Извън Регулация Ферма, Овчарник, Стоп.Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец Уо Тп Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг.Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг.Обект, Миликини Ниви 4 Вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45
На 11.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, Панайот Волов 2, 12, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, Тунджа 10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1, Черни Връх 2, 6, 8, 4
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Марица: 1-Ва 3, 4, 10-Та 10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17, 11-Та 8, 10, 4, 2-Ра 6, 8, 4, 2, 3-Та 19, 4-Та 6, 2, 1, 3, 5, 5-Та 5, 4, 3, 2, 6, 1, 6-Та 1, 6, 4, 2, 5, 7-Ма 1, 6, 5, 8-Ма 12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5, 9-Та 12, 11, 14, 4, 8, 7, 3, 9, 2, 5, 10, Ал.Стамболийски 5, 2, 4, 1, 3, 6, Васил Коларов 2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5, Васил Стойчев 1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14, Георги Димитров 75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, 1, 9, 27а, 14, 18, 8, 47, 15, 11, 35, 6, 41, 3, 27, 10, 37, 21, 28, 26, 22, 2, 19, 39, 54, 13, 31, 25, 4, 16, 20, 12, 43, 5, 23, 29, 17, 24, Илия Захов 52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, 5, 6, 20, 17, 15, 13, 4, 29, 25, 30, 11, 19, 8, 7, 1, 10, 27, 18, 16, 9, 2, 31, Никола Тотев 5, 2, 10, 16, 9, 7, 1, 12, 11, 14, 13, 44, Сотир Иванов 1, 12, 11, 9, 7, 3, 10, 8, 15, 5, 13, 2, Стоимен Захов 9, 8, 2, 10, 1, 3, 7, 4, Тодор Янакиев 9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13, УПИ IV-117, Кв.15 , 2, Местост Конски Път, М.Брезов Рид, Вилно Селище, 4
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-Ва 1, 10-Та 1, 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8, 11-Та , 12-Та 10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, 13-Та 7, 2-Ра 2, 4, 3-Та 11, 7, 9, 5-Та 1, 2, 6-Та 6, 1, 61604.51.726 , 7-Ма 7, 1, 8, 9, 8-Ма 2, 5, 1, 8, 4, 9-Та 1, 7, 5, 3, Б.Хаджисотиров 1, 3, 23, Бреза 32, 22, 34, 28, 24, 26, 36, 30, 4, 30, 6, 18, 12, 8, 20, 10, В.Чапкънски 1, 4, 3, 6, 10, 8, Васил Коларов 5, 19, 6, 3, 9, 15, 11, 21, 4, 1, 17, 7, 2, 23, Васил Левски 1, 7, 5, 11, 6, 3, 2, 8, 15, 9, Г.Зуйбаров 4, 1, 3, 2, Г.Четвороженски 7, 9, 6, Георги Бенковски 6, 8, 7, 12, 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 64, 66, 72, 70, 62, 52, 76, 60, 56, 57, 68, 50, 74, 61, 59, 15, 63, 86, 1, 38, 47, 44, 27, 31, 5, 40, 39, 21, 9, 32, 35, 10, 51, 4, 46, 36, 33, 45, 13, 6, 53, 19, 42, 43, 37, 17, 25, 41, 29, 7, 14, 23, 49, 15, 55, 18, 48, 8, 26, 16, 24, 34, 3, 12, 30, 11, Георги Раковски 1, 11, 2, 3, 5, 7, Девети Май 8, 5, 1, 3, Димитър Благоев 1, Дравска Епопея 5, 2, 3, 1, 11, Ибър 1, 4, 2, 37, 12, 46, 34., 9, 39, 11, 10, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42, Ив.Вазов 3, 4, 30, 1, 2, 5, Изгрев 3, 4, 2, Каменити Път 2, 4, М.Дашин 5, 3, Малина 8, 5, Марица 15, 40, 13, 3, 14, 36, 1, 22, 11, 10 Вила, 38, 4, 9, 26, 24а, 16, 5, 20, 24, Мария Капитанска 8, 4, Маршал Жуков 15, 1, 3, 8, 7, 2, 9, 17, 6, 19, 21, 5, 4, Мир 1, 2, Моловица 2, 1, 4, 5, 3, Н.Ангелков 3, 13, 7, 8, 11, 21, 4, 1, 6, 19, 2, Никола Боринаров 2, 20, 4, 32, 26, 15, 30, 34, 1, 8, 6, 18, 16, 36, 28, 13, 14, 24, 5, 11, 22, 3, Никола Капитански 25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19, Никола Стамболийски 5, 3, 4, 2, 9, 10, 11, 8, 6, 1, 7, 12, 13, Оборище 1, 5, 3, 7, 6, Ореше 9, 1, 5, 2, 7, 11, Отец Паисий 1, 9, 5, 6, 10, 8, 7, 4, 2, Панайот Волов 9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8, Пейо Яворов 5, 10, 3, 4, 2, 12, 14, 7, Пенко Капитански 16, 14, 69, Петър Капитански 3, 16, 14, 1, 5, 8, 7, 2, 12, 9, 10, 4, 6, ПИ 61604.9.476 , Пионерска 4, 1, 17, 11, 15, 9, 7, 14, 3, 86а, 101, 107, 115, 62, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 105, 85, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, 39, 31, 44, 63, 67, 41, 42, 19, 29, 56, 43, 34, 35, 38, 33, 46, 32, 36, 54, 60, 24, 57, 18, 30, 48, 51, 47, 40, 22, 27, 25, 28, 55, 26, 52, 50, 49, 20, 21, 53, 37, Победа 2, Сливнишка 1, 11, 10, 7, 6, 2, 18, 9, 4, 16, 5, 3, Спортист 5, 1, 3, 8, 2, 6, 4, 7, Стадиона 8, 10, 14, 18, 25, 4, 11, 2, 16, 12, 21, 44, 39, 40, 42, 56, 27, Станимарица Вила, 5, №8, 4, 12, 2, Станко Ангелов 18, 14, 15, 26, 25, 20, 6, 8, 3, 23, 5, 10, 24, 1, 17, 12, 22, 9, 19, 13, 7, 2, 16, 11, Туювка 5, 2., 4, 3, 1, 12, 8, Христо Ботев 7, 1, 4, 9, 2, 10, Юри Гагарин 6, 1, 8, 4, 14, 12, 3, 10, Явор 5, 7, 8, Ягода 1, 3, 22, 6, 8, 18, 10, 30, 2, 9, 7, 5, 4, 0 0, 3, 1, 5
На 13.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Самоков: 3-Та 1
Община Костинброд
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Безден: III-174 , Ix-60, Кв.12 , VII-66 , Гълъбов Камък , М. Могилата УПИ77, 24 , ПИ №243, Кв.25 , С.Безден Общ.Костинброд УПИ Хііі-78 , УПИ 77.9 , УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица , Вила, Къща, ПИ 77.41, Вила, Вила, Вз Бистрица
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13 , Имот 5340057 , Общ.Костинброд , ПИ 534.50 , УПИ I-193 Кв.16 , УПИ I-64.290, Кв.2 , УПИ II -29, Кв.9 , УПИ Ix-115 Кв.26 , УПИ X-126 Кв. 25 , УПИ Хіі-127 Кв.25 Преместваем Обект, Къща, Къща, № ., Вила
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6 , Беледие Хан , Белидие Хан , Мес. Беледие Хан
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан Къща
На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дръмша: Връх Манчо, Вила, Къща, УПИ 106.619
На 12.11.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Костинброд: 4498, М.&Quot;Кока Кола&Quot; , II-3772, Кв 76в , III-900.7309 , XV-3434 Кв.76в , Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Балкан , Бели Брези 1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7, 8, 10, 12, 9, 14, Белица 9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1, 11, 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, 27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 38, 7, 29, 48, 52, 19, 13, 20, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 46, 24, 42, 15, 34, 21, Г.М.Димитров 26, 17, 21 УПИ ХіV-3745, Кв.76, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, 25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Драва 11, Жп Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Захари Стоянов 2, Заяковица ПИ 38978.273.29, М.Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Искър 3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі , Кокиче 1, 3, Копривщица 4, Малина 5, Марица 5, 3, 2, 1, 8, 6, 4, Маслово 1, махала Беледие Хан , махала Лешков Връх , местност Ленкови Кошари , местност Миткова Воденица , Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обединена 72, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, 24, Панайот Волов 41д, 41б, 41в, 1, Петровден Къща, 4, 2, Пирин 4 Къща, 8, 3, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 4, 7, 8, Райна Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, 21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 29, 26, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16, Роса 1, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, 2, УПИ XxIII-6981 , УПИ XxV-3317, Кв.76г , УПИ Хі-3106, Кв.235 , УПИ Хіі-3254 Кв 116 , Черно Море 3, 6, 4, 8, Беледие Хан, Стопански Двор Маслово, 1, 360, 12, 37, 24, 25, 22, 16, 31, 15, 28, 29, 20, 30, 26, 14, 32, 21, 41, 17, 27, 19, 13, 39, 18, 38, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12, 2, 6, 5, 7, 1
На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в , III-900.7309 , XV-3434 Кв.76в , XxxVI-1362 Кв 180 , Александър Стамболийски 33, 32, 27, 42, 49а, 1, 40, 37, 49, 51, 47, 26, 9, 38, 5, 20, 10, 8, 3, 2, 13, 30, 4, 46, 43, 52, 39, 50, 12, 36, 21, 7, 23, 45, 11, 6, 28, 48, 19, 44, 31, 34, 22, 35, 20а, 29, 25, 24, Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Г.М.Димитров 26, 17, 21 УПИ ХіV-3745, Кв.76, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Захари Стоянов 2, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі , Копривщица 4, Лилия 53, 16, 51, 25, 41, 23, 31, 20, 14, 33, 43, 45, 29, 18, 37, 35, 39, 27, Ломско Шосе 88, Люляк 16, 24, 25, 28, 18, 19, 26, 23, 20, 29, 21, Малина 5, махала Лешков Връх , Младост 4, 6, 2, 3, 1, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 4, 7, 8, Синчец 5, 11, 1, 7, 13, 4, 12, 8, 3, 9, 6, Теменуга 1, 3, 11, 4а, 2, 7, Топола 4, 2, УПИ XxI-1362 Кв.180 , УПИ XxII-1362, Кв.180180 , УПИ XxV-3317, Кв.76г , УПИ XxxII-1364, Kw.180 , Ххх-1364, Кв.180 , Царевец 12, 16, 5, 8а, 7, 9, 6, 4, 2, 11, 14, 7 Гараж, УПИ 503050, 10, 8, 3а, 3, 1, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12
На 15.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в , III-900.7309 , XV-3434 Кв.76в , Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Валери Чкалов 2, 10, 20, 6, 12, 4, 14, 16, 18, 16а, 8, 22, Васил Левски 6, 10, 2, 4, 8, Възход 21, 15, 9, 3, 18, 23, 11, 28, 4, 27, 16, 17, 7, 1, 13, 19, Г.М.Димитров 26, 17, 21 УПИ ХіV-3745, Кв.76, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Детелина 8, 12, 15, 17, 13, 19, Димчо Дебелянов 13, 11, 25а, Захари Зограф 2, 3, 1, Захари Стоянов 2, Йордан Йовков 5а Къща, 5, 1, 2, 3, Йордан Йовков 26, 5д, 10, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі , Копривщица 4, Малина 5, махала Лешков Връх , Момина Сълза 1а, 2, 3, 4, 2а, 1, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Никола Й Вапцаров 11, 13, 17, 19, 15, Обединена 46, 58, 56, Обединена 42, Охрид 11, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 4, 7, 8, Ул Илинден 4, УПИ VI-1524 , УПИ XxV-3317, Кв.76г , УПИ XxVII-4019, Кв.60а , УПИ ХххI-1524, Кв.85 , Христо Ботев 22, УПИ Іх-1828, Кв.96а, 11, 17, 16, 15, 18, 13, Христо Смирненски 15, 14, 12а, 20, 19, 18, 16, 13, 17, Чакалов 6, 4, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12, 3, 2, 1
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в , III-900.7309 , XV-3434 Кв.76в , Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Г.М.Димитров 26, 17, 21 УПИ ХіV-3745, Кв.76, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Захари Стоянов 2, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі , Копривщица 4, Малина 5, махала Беледие Хан , махала Лешков Връх , Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 4, 7, 8, УПИ XxV-3317, Кв.76г , Беледие Хан, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12
На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в , III-900.7309 , XV-3434 Кв.76в , Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Г.М.Димитров 26, 17, 21 УПИ ХіV-3745, Кв.76, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Захари Стоянов 2, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі , Копривщица 4, Малина 5, махала Лешков Връх , Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 4, 7, 8, УПИ XxV-3317, Кв.76г , 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12
На 14.11.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски 53, 60, 55, 54, 52, 56, Ален Мак 5, 2, 4, 2а, 6, 3, 1, 6а, Бузлуджа 3, 6, 10, 8, 2, 12, Вишня 10, 4, 6, 1, 2, 5, 4а, 2а, 12, Георги Бенковски 2, 3, 5, Йордан Йовков 77, 84, 75, 88, 73, 63, 86, 67, 61а, 65, 78, 88б, 81, 88а, 71а, 71, 79, 80, 77а, 83, Китка 3, 7, 5, 8, 2, 1, 9, 6, Лилия 21, 23, 12, Ломско Шосе 62, 56а, 58, Люляк 11, 14, 5, 4, 7, 9, 6, 10, 8, 12, 13, 17, Мизия 25, 3, 22, 5а, 13, 17, 19, 18, 10, 1, 11, 22а, 21, 2, 20, 7, 29, 29а, 5, 16, 31, 12, 14, 15, 6, 23, Плиска 1, Родина 2, 7, 4, 5, 1, 3, Русе 2, 8, 11, 22, 26, 7а, 9, 7, 18, 12, 20, 24, 17, 14, 1, 6, 1а, 10, 10а, 9а, 3, 5, Славянска 169, 175, 167, София 4, Странджа 1, Шейново 5, 2, 8, 15, 17, 6, 9а, 10, 11, 1, 19, 6а, 18, 8а, 16, 20, 12, 14, 3, 7, 10а, Шипка 15, 5, 4а, 6, 11а, 7, 4, 10, 3, 14, 22, 27, 20, 25, 19, 23, 9, 13, 5а, 11, 16, 21, 1, 12, 17, 8, 24, 2, 18, Янко Забунов 1, 25а, 13, 15, 11, 6, 12, 28а, 27а, 32, 6а, 17, 33, 3, 16, 8, 31, 11а, 19, 18а, 27, 7, 23, 29, 25б, 21, 22, 24а, 25, 10, 9, 28, 33а, 2, 18, 26, 5, 33 Б, 20, 19б, 4, 14а, 14
На 14.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - КОСТИНБРОД: АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 79, 83, 87А, 95, 89, 101, 81, 83А, 93, 76, 87, 97, 91, 99, 72, 74, БАЛВАН 11, 5А, 9, 7, 10, 1, 3А, 13, 3, 4, КРАЙБРЕЖНА 20, 6, 4, 14, 12, 18, местност БАЛВАН ГРАДИНА , ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ 5, 2, 2А, 2 Г, 3, 9, 4, 1, 7, РУЕН 2, СЛАВЯНСКА 102, 110, СТЕФАН КОСТАДИНОВ 10, 5, 6, 11, 8, 3, 2, 9, 1, УПИ 1-4082 , ФИЛИП ТОТЮ 33, 14, 41, 2, 24, 8, 1, 10, 6, 3, 35, 29А, 5, 18А, 21, 23, 39, УПИ ІІ-4082 Кв 189, 9, 16, 27, 7, 19, 37, 4А, 29, 17, 13, 31, 4, 25, 11, 12, 18
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Опицвет: УПИ XII-250, Кв.25 , 10 , III-283 , VII-92, Кв.24 , XVII Кв.4 , Имот 014001 , УПИ V-223 Кв.22 , УПИ XII-14, Кв.3 , УПИ XIV-169 Кв.32 , УПИ XV-86 Кв.23 , УПИ Іі-255, Кв.25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ Ііі-Общ., Кв.42
На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Петърч: XxV , Първи Май 5, 19, 15, 17, 35, 38, 23, 41, 7, 33, 26, 13, 20, 28, 1, 24, 37, 30, 12, 25, 34, 29, 27, 21, 16, 14, 10, 9, 11, 18, Рила 6, 1, 5, 9, 2, 11, 3, 7, Стара Планина 11, 7, 5, 9, 3, 4, 1, УПИ Lx , УПИ XlIx
На 12.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а махалаХаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж В УПИ Vі-113, Кв.77а, 5, 3, 9, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах .Хаджия , Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Спортист 4, Средна Гора 6, Тракия 3, 5, 1, УПИ 7-113 Кв.77 , УПИxxі-211, 207 Кв. 72 , Хаджия , Хаджията , Хан Крум 2 Къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5
На 12.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов , Гарата Къща, Шопска Комуна 56, Завод Срещу Гарата
На 12.11.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 47, 20, 21, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Гарата Къща, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 Къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап.Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 76, 44, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката , Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68, 56, Завод Срещу Гарата
На 12.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 47, 20, 21, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 Къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап.Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 76, 44, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката , Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68
На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Петърч: Васил Левски 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Кап.Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, Площада , Първи Май 4, 2, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, УПИ I- 574 Кв.39 , УПИ Ix-651, Кв.41 , УПИ VII Кв.34 , Хан Аспарух 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, Христо Ботев 34, 37, 23, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шопска Комуна 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 85
На 12.11.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Хераково: ПИ 145016
Община Пирдоп
За периода 11-12.11.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./ На 12.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Пирдоп: Бачо Киро 15, Васил Левски 34, 23, 27, 38, 28, 21, 22, 32, 36, 25, 31, 5, 2, 1а, 9, 1, 8, 2 А, 12, 6, 14, 4, 3, 10, 7, 20, 15, 13, 26, 17, 19, 24, 19а, 22, 21, 11 А, Върбите 6, 8, 4, 2, Генерал Паприков 9, 5, 4, 1, 3, 2, 11, 7, Георги Бенковски 7 А, 11, 13, 7, 5, 6, 9, 2, 1, 3, 2, 6, 22, 21, 15, 27, 16, 19, 18, 8, 33, 31, 14, 12, 1а, 25, 29, 10, 17, 35, Георги Гергов 2, Георги Геров 2, 4, Димитър Димов 7, 2, 4, 6, 5, 1, 11, 3, 9, 8, 10, Димитър Ненов 3, 9 А, 1, 9, 17, 13, 15, 7, 11, Димитър Савов 22, 26, 45, 49, 43, 24, 47, Иван Джуров 5, 1, 4, 12, 3, 6, 11, 2, 10, 8, 9, 7, Извън Регулация Автосервиз, Илчо Димов 56, 2, 54, Кв.80 , Княз Александър Батенберг 6а, 5г, 8, 9 8, 43, 44, 12 46, 4, 10, 5, 14а 43, 46, 45, 11а 4, 14 44, 15, 13, 16, 17, 22, 21, 20, 18, 19, 28, 24, 29, 26, 27, 30, 31, 34, 35, 32, 40, 36, 38, 7 36, 39, 37, Княз Борис І 40, 36, 32 А, 37, 33, 50, 21, 39 Б, 39 А, 27, 38, 23, 43, 28, 32, 42, 30, 46, 48, 29, 34, 31, 44, 35, 25, 41, 18, 17б, 8, 24, 20, 13, 17а, 22, 3, 15, 26, 2, 10, 12, 7, 8 А, 16, 14, 6, 9, 20, 4, 1, 5, 17, Косица 2, 4, 1, 3, 6, 12, Коста Ганчев 2, 6, 8, 4, 3, Лука Х.Павлов 1, Манол Златанов 4, 6, 2, 3, 2 В, 1, Митрополит Серафим 12, 7, 8, 5, 6, 3, 11, 2, 1, 4, Никола Петков 13, 17, 2, 19, 15, 10, 11, 3, 5, 6, 6 А, 1, 9, 8, 7, 4, Никола Пушкаров 16, 12, 6, 1, 4, 7, 8, 5, 14, 20, 3, 10, 2, Опълченска 14, 11, 13, 1, 24, 9, 18, 19, 7, 16, 10, 22, 3, 17, 15, 6, 12 А, Паисий Хилендарски 8, 4, 2, 5, 3, Панагюрско Шосе 11, 9, 10, 4, 6, 17, 5, 8, 15, 13, 2, 41 41, 42, 1 41, 41, Паскал 2, 1, 15, 8, 16, 5, 6, 4, 24, 19, 22, 23, 28, 17, 20, 10, 29, 7, 18, 9, 31, 27, 26, 12, 2, 14, 3, 21, 37, 33, 34, 35, 38, 32, 42, 30, 40, 36, 39, Пека и Карло Чоконяни 3, 10, 4, 15, 12, 5, 11, 8, 16, 13, 18, 20, 19, 2, 6, 1, Петко Рачов Славейков 8, 14, 6, 12, 16, 2, 10, 3, 4, 1, Райна Княгиня 14, 4, 3, 10, 17, 1, 23, 8, 9, 21, 18, 13, 6, 5, 8 А, 7, 15, 16, 19, 2, 11, 12, Ръжана 5, 13, 2, 4, 1, 6, 3, 8, 9, 7, Св.Св.Кирил и Методий 22, 5, 20, 19, 6 А, 13, 1, 14, 15, 3, 7, 12, 18, 11, 21, 8, 9 А, 19б, 9 Б, 17, 6, 10, 16, 42, 41, 23, 40, 29, 54, 31, 24, 30, 25, 28, 39, 48, 43, 52, 32, 33, 44, 45, 46, 37, 35, 26, Сергей Румянцев 1, 2, 2, 9, 4, 3, 2г, 2а, 8, 1, 11, 7, 40, 27, 25, 32, 8, 21, 28, 6, 24 Б, 22 А, 36, 26, 37, 30, 33, 31, 24 A, 24, 39, 12, 41а, 18, 17б, 5, 20, 14, 41, 35, 1, 16, 22 Б, 1а, 46, 34, 38, 23а, 10, 4, 60, 1, 1, Симеон Сърданов 6, 2, 4, 1, 1, 1 1, 1 2, 1б 2, 2, 3, Славци 31, 46, 50, 62, 58, 25, 64, 33, 27, 54, 48, 44, Спас Соколов 1, 4, 3, 2, Средна Гора 1, 4, 13, 7, 2, 12, 5, 6, 3, 17, 15, 16, 10, 9, 18, 11, 8, Тодор Влайков 8, 25, 21, 23, 10, 13, 14, 18, 20, 31, 15, 19, 7, 4, 1, 5, 11, 9, 29, 16, 27, 17, 6, 24 6, 7, 22 7, 28, 34, 35, 33, 36, 39, 37, 30, Тодор Каблешков 8, 5, 7, 9, 3, 1, 3 А, 6, 2, 4, 40, 16, 8 А, 14, 12, 17, 15, 11, 36, 25, 34, 20, 27, 32, 18, 24, 22, 30, 28, 23, 26, 38, 22 А, 31, 29, Тодор Пирдопски 10, 15 А, 11, 12, 15 Б, 13, Хан Аспарух 21, 13, 6, 3, 23, 9, 1, 19, 5, 11, 17, 15, Христо Смирненски 14, 16, 18, 1, 8, 6, 4, 12, 2, 10, Цар Освободител 86, 88, 114, 85а, 19, 74а 16, 87, 78, 81, 87 А, 74 17, 17, 78 Д, 18, 72, 76а, 18, 85, 16, Чавдар Войвода 15, 32, 27, 18, 30, 24 A, 37, 12, 16, 37 Б, 29, 14, 35, 23, 22, 13, 28, 20, 17, 34, 31, 21, 26, 24, 33, 4б, 1, 1а, 11, 6, 10, 5, 4а, 4, 8, 9, 7, 3, Шеста 3
Община Правец
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Манаселска Река: махала Буджов Дол , махала Липа , махала Смолевица Къща, махала Чульовци
На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:45 ч./ - Осиковица: Къща, Тп
На 12.11.2019 г. /10:15 - 16:30 ч./ - Осиковица: махала Балинска , махала Вельовци , махала Витьовци , махала Дачовци , махала Кратунете Къща, Мтп
На 11.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Вельовци Къща, махала Владовци Къща, махала Вълчиновци , махала Кратунете
На 13.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ - Осиковска Лакавица: Мтп
На 14.11.2019 г. /09:45 - 16:45 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището , махала Гроздене Къща, махала Нанковска , махала Рачовци
На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ - Осиковска Лакавица: Луковешки Дол 117001, махалаКръстьовци
На 14.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ - Осиковска Лакавица: махала Гроздене Мтп, махала Драйчовци , махала Рачовци Къща
На 11.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница , Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско Къща, Стр.На Ограда, махала Драганско Къща, Вила, махала Манастирица 1 Къща, махала Пушкарско Къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110 , Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10
На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:45 ч./ - Своде: махала Бурньовица , махала Венеца , махала Курман , махала Лъга 1, махала Преход , Къща, Тп.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

СНИМКА НА ДЕНЯ
Протестиращите в Хонконг запалиха полицейски автомобил 17 ноември 2019 г.
Протестиращите в Хонконг запалиха полицейски автомобил 17 ноември 2019 г.

ВИДЕО
Безпрецедентно наводнение във Венеция
Безпрецедентно наводнение във Венеция
Официалната страница Информационна Агенция Фокус във Facebook
Начало | Услуги | Архив | Партньори | Тарифи | Радио реклама | За нас | Общи условия | Кариери | Контакти |
© 2019 Информационна агенция ФОКУС Съдържанието на Информационна агенция ФОКУС и технологиите, използвани в интернет страницата, са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Всички текстови, аудио, видео, фотографски и графични изображения, публикувани в базата данни, са собственост на Информационна агенция ФОКУС, освен ако изрично е посочено друго. ПОЛЗВАТЕЛИТЕ и АБОНАТИТЕ се задължават да използват материали от информационната база данни съгласно Общите условия на Информационна агенция ФОКУС и действащото в Република България законодателство.